2 VE 3 TEKERLEK SEÇİMİNİZ


2 VE 3 TEKERLEKLİ ARAÇ SEÇİMİMİZ

Her Peugeot scooter, standartlara göre ve Fransız kalitesinin ayrıntılarına dikkat edilerek tasarlanmış ve üretilmiştir. Mükemmel scooter vizyonu ülkeden ülkeye ve kullanıcıdan kullanıcıya değişse de Peugeot Motocycles, 2 veya 3 tekerlekli, 50 cc'den 400 cc'ye kadar geniş bir model yelpazesi sayesinde herkesin kendi rotasını çizmesine yardım ediyor.

ELEKTRİK

1996 yılında Scoot’elec'in piyasaya sürülmesiyle elektrikte çığır açan, yüksek performanslı Bosch sistemi ile donatılmış dördüncü elektrikli operasyonumuz olan Peugeot e-Ludix'in 2020'de gelmesi ile elektrikli araçların ön saflarında yer alıyoruz. Elektrik alanında 20 yılı aşkın uzmanlık. Kentsel mobilitenin yeni zorluklarına ilişkin vizyoner anlayışımızı yeniden kanıtlıyoruz.

3 TEKERLEKLİ

Kemerimizin altındaki 3 nesil Peugeot Metropolis 3 tekerlekli, çoğu ülkede basit bir araç lisansıyla sürülebilen 400 cc'lik bir araçta denge ve konforu birleştirerek, performansın sınırlarını sürekli olarak zorluyoruz. Halen Fransa'da üretilen Peugeot Metropolis 2020 modeli, artık i-Connect ile bağlanabilirlik özelliğiyle, en son teknolojiler ve Peugeot'nun DNA'sının büyük bir parçası olan benzersiz bir tasarım sayesinde maksimum güvenlik ve rakipsiz sürüş keyfi sağlıyor.

125 CC VE ÜZERİ

Peugeot Django ile neo-retro tarzdan Peugeot Tweet ile yüksek tekerleklere kadar, markanın üst düzey uzmanlığının sembolü olan kompakt ve bağlantılı kentsel GT Peugeot Pulsion'u unutmadan, artan ihtiyacı karşılayan bir scooter seçeneği bulacaksınız.

50 CC

Yelpazemizin bu çeşitli segmenti, sportif veya klasik, geleneksel veya modaya uygun scooterlarla şehir içi mobiliteye erişim sağlar. Herkesin erişebileceği modeller Peugeot Motosiklet'te.


KVKK Aydınlatma Metni