BİG BOYZ Festival: Türkiye’nin İlk ve Tek Hobi – Aktivite Festivali


İsotlar Grup, bünyesinde bulunan Peugeot Motocycles markası  “Büyüklere Oyuncaklar”  konseptiyle bu yıl 3.’sü düzenlenen Big Boyz Festivalinde Peugeot Scooter severler ile buluştu!

BİG BOYZ Festival: Türkiye’nin İlk ve Tek Hobi – Aktivite Festivali

Türkiye’nin ilk ve tek hobi - aktivite festivali Big Boyz Festival’le 15 – 16 Haziran tarihlerinde macera severlerin kalbi büyük bir heyecanla İstanbul Kemer Country’de attı.

Aksiyon ve eğlencenin zirve yaptığı festivalde, Peugeot Motocycles markasına ait olan Django, Speedfight, Metropolis, Belville ve Kisbee modelleri ziyaretçilerin oldukça dikkatini çekti. Özellikle Retro - modern tarzıyla ve sevimli hatlarıyla Peugeot Django, herkesin gönlünü fethetti diyebiliriz.

Festival boyunca ziyaretçiler Django ve Speedfight modellerini test etme imkanı buldu. Bunun yanı sıra yine İsotlar Motor bünyesinde bulunan Brixton Motorcycles markasının BX 125X modeli de Big Boyz Festivalin’de görenlerin merakını cezbetti.

Ünlü isimlerinde uğradığı standımızda keyifli dakikalar ve mutlu kareler eksik olmadı.

Eğlenceli konserlere ve gün boyu süren renkli partilere ev sahipliği yapılan festivalde, dünyaca ünlü DJ Burak Yeter, rock müziğin sevilen gruplarından Yüksek Sadakat, Grup Dayımlar, DJ Levent Özbay ve Redbull DJ’leri performanslarıyla misafirlere keyifli dakikalar yarattı.

 

     

     

 

Peugeot Motocycles Türkiyeİsotlar Grup Distribütörlüğündedir.


KVKK Aydınlatma Metni