Kompakt ve İşlevsel: Peugeot Kisbee 50cc


2020 yılı için Avrupa'nın en çok satan scooterlarından biri olan Kisbee 50 kompakt, ekolojik ve dost canlısı, modern ve işlevsel tasarımıyla öne çıkıyor. Yeni yakıt enjekte edilen Kisbee 50 beraberinde daha fazla güç, yeni renkler ve ekonomik bir EFI yükseltmesi getirdi!

Siyah jantlar ve siyah saten gövde, bu inanılmaz derecede kolay sürülen scooter'a agresif bir dokunuş katıyor.

KENTSEL KOMUTER

Kisbee 50, şehir içi yolcular için mükemmel bir ortak olacak şekilde tasarlanmıştır. Sürücü ve çevre için sorunsuz ve düşük maliyetli yolculuk için hafif, çevik ve ferahtır. Zarif ancak amaca yönelik güçlü bir far, 12 inç alaşım jantlar ve rahat, konturlu koltuk, Kisbee'nin kalitesini baştan sona kanıtlıyor.

YENİ RENK ARALIĞI

Satin Flash Silver, Buzlu Beyaz ve Mat Siyah Edition...

...

RAHAT

Konsept olarak basit ancak tasarımı gelişmiş olan Kisbee'nin 50cc iki zamanlı motoru, kompakt, hafif ve kompakt kalırken sınıfında rakipsiz tork üretmesine olanak tanıyan yeni bir piston tasarımı, daha hafif biyel kolu ve üç odacıklı egzoz içerir. Tam otomatik şanzımanla birleştiğinde Kisbee, mükemmel yakıt verimliliği sağlarken sıkışık kentsel alanlarda diş açmak için yeterli güçten fazlasını sağlar.

MAT SİYAH SÜRÜM

Cesur bir yarış görünümüyle gece kadar siyah. Siyah jantlar gri saten vurgularla vurgulanır. Arka planda doğal ve güvenli bir pozisyonda hareket etmesini sağlamak için özenle entegre edilmiş tutma kolları ile pratiklik için arka koltukta yerini aldı.

 

Bayilerimizle iletişime geçerek detaylı inceleyebilirsiniz!


KVKK Aydınlatma Metni