Peugeot Django 150cc Tasarımın Zirvesi!


Peugeot Django ile HAREKETTE TASARIM

Efsanevi Peugeot S55'in modern çizgileri, veneo-retro Django'nun karışımı sokakta fark edilmeden geçilmez. Yoldaki gibi şehrin neon ışıklarının altında, hangi yolu seçerseniz seçin, yanınızda olacak.

EMNİYET

ABS frenleme. Etkili frenleme için Django, ABS fren sistemi ile donatılmıştır. Sağ kolla çalışan ABS, scooter'ın dengesini bozmadan veya tekerlekleri bloke etmeden optimum frenlemeye izin verir.

TASARIM

Django'nun çarpıcı yüzeyi ve zarif, neo-retro stili kesinlikle bu yaşam tarzı scooterını kalabalığın arasından sıyrıyor.

İki tonlu gövde Django 150CC ABS eşsiz bir tarza sahiptir. Krem tabanındaki iki tonlu gövdesi ve pop renkleri şehrin sokaklarında fark edilmiyor.

Krem jantlar Beyaz duvar lastikleri ve krem ​​jantları ile Django 125cc ABS, eski ruhunu ortaya koyar.

Krom Krom gövde çubukları, Django 125cc ABS'ye göz kamaştırıcı bir stil verir.

Peugeot ışık imzası: Büyük ızgaranın merkezine yerleştirilen Aslan, benzersiz ve kalıcı bir LED ışık imzasıyla çerçevelenmiştir. Benzersiz bir kişilik, ayrı bir stil: hepsi Django.

KONFOR

Konfor olmadan stil yok. Düşük koltuk yüksekliği (maks. 770 mm), üstyapı renklerinde boyanmış geniş düz zemin, zarif kaymaz çıtalar. Daha az yüklü, daha şık. Çantalarınız geniş depolama alanlarındaki yerlerini kolayca bulacaktır.

Düz zemin: Karoser renklerde boyanmış büyük düz zemin.

Koltuğun altında güvenli saklama: Yastıklı koltuk, açık yüz kaskı ve yağmur kıyafeti tutacak kadar büyük bir saklama bölmesini gizler.

Kilitlenebilir torpido gözü: İki bölme, tek bir kilitle açıldı. Biri yakıt kapağına erişim sağlar, diğeri cep telefonunuz için 12v soketi barındırır.

"Revival" gösterge tablosu: Orijinal bir tasarım, hız göstergesinin ortasındaki dijital ekran bir saat, yakıt göstergesi, yağ rezervi göstergesi ve harici sıcaklık içerir.

Peugeot Django modelimizi incelemek için -- Tıklayın

İnstagram: @peugeotmotocycles_tr

Peugeot Motocycles Türkiyeİsotlar Grup Distribütörlüğündedir.