Peugeot Django 150cc Tasarımın Zirvesi!


Efsanevi Peugeot S55'in modern çizgileri, ve neo-retro Django'nun karışımı sokakta fark edilmeden geçilmez. Yoldaki gibi şehrin neon ışıklarının altında, hangi yolu seçerseniz seçin, yanınızda olacak.

EMNİYET

Peugoet Django ABS frenleme: Etkili frenleme için Django, ABS fren sistemi ile donatılmıştır. Sağ kolla çalışan ABS, scooter'ın dengesini bozmadan veya tekerlekleri bloke etmeden optimum frenlemeye izin verir.

TASARIM

Django'nun çarpıcı yüzeyi ve zarif, neo-retro stili kesinlikle bu yaşam tarzı scooterını kalabalığın arasından sıyrıyor.

İki tonlu gövdesi ile Django 50 cc ve 150 cc, ABS özelliği ile eşsiz bir tarza sahiptir. Tek renk seçeneği veya krem tabanındaki iki tonlu gövde tonları ile ilk bakışta sizi kendine çekecektir.

Krem jantlar, beyaz duvar lastikleri ve krem ​​jantları ile Peugeot Django, eski-retro ruhunu ortaya koyar. Krom gövde çubukları, ona göz kamaştırıcı bir stil verir.

Peugeot ışık imzası: Büyük ızgaranın merkezine yerleştirilen Aslan simgesi, benzersiz ve kalıcı bir LED ışık imzasıyla çerçevelenmiştir. Benzersiz bir kişilik, ayrı bir stil: hepsi Django'da var.

KONFOR

Konfor olmadan stilin olamayacağını düşünüyoruz! Düşük koltuk yüksekliği (maks. 770 mm), üstyapı renklerinde boyanmış geniş düz zemin, zarif kaymaz çıtalar. Daha az yüklü, daha şık. Çantalarınız geniş depolama alanlarındaki yerlerini kolayca bulacaktır.

Karoser renklerde boyanmış büyük düz zemin, koltuğun altında güvenli saklama... Yastıklı koltuk, açık yüz kaskı ve yağmur kıyafeti tutacak kadar büyük bir saklama bölmesini gizler.

Kilitlenebilir torpido gözü: İki bölme, tek bir kilitle açılabilmektedir. Biri yakıt kapağına erişim sağlar, diğeri cep telefonunuz için 12v soketi barındırır.

"Revival" gösterge tablosu: Orijinal bir tasarım olan hız göstergesinin ortasındaki dijital ekran: bir saat, yakıt göstergesi, yağ rezervi göstergesi ve harici sıcaklık içerir.

Peugeot Django modelimizi incelemek için -- Tıklayın

İnstagram: @peugeotmotocycles_tr

Peugeot Motocycles Türkiyeİsotlar Grup Distribütörlüğündedir.


KVKK Aydınlatma Metni