Peugeot Kisbee´yi Keşfet!


Peugeot Kisbee: Tasarım

Kesinlikle ve tam anlamıyla modern dizaynın bir sonucu. Peugeot Kisbee tasarımı, akıllı detaylar ve kaliteli kaplamalar ile güçlü bir stili vurgulamaktadır.

Peugeot Kisbee: Konfor

Fonksiyonel ve kolay kullanım: Bu hoş model, koltuk altındaki bagajda tam yüz bir kask saklamanıza, gidonların altına bir çanta asmanıza ve çantalarınızı düz bir zeminde güvenli bir şekilde taşımanıza izin verir.

Rahat ve güven verici: Bu 50cc scooter'ın pratik detayları, sürücünün ve yolcunun onayı için tasarlanmıştır: iki kişilik koltuk, geri çekilebilir yolcu ayak dayamaları, ön tarafta 170 mm disk freni, düz zemin, 760 mm'de düşük koltuk ve 12 "tekerlek.

Kompakt ama cömert. Koltuk altındaki bagaj, 50cc için şaşırtıcı derecede cömert boyutlara sahiptir ve tam bir kask konulabilir. Gidonların altına yerleştirilmiş bir torba kancası ile tamamlanır.

Rahat sürüş: 760 mm yüksekliğiyle, düz ve rahat sele, ayaklarınızı yere koymayı kolaylaştırırken gidonlar doğal ve rahatlatıcı bir sürüş pozisyonu için ellerinizi hafifçe kaldırır.

İkili olarak şehir: Konforlu ikili eyer sayesinde tutma kolları ve geri çekilebilir ayak plakaları ile bir yolcuyu ağırlamak Peugeot Kisbee 50cc için hiç sorun değil!

Etkili frenleme: Fren yaparken, öndeki 170 mm'lik fren diski ve tek pistonlu kaliper iyi bir frenleme sağlar. Kentin beklenmedik durumlarıyla en etkili şekilde yüzleşmenizi kolaylaştırır.

İnstagram: @peugeotmotocycles_tr

Peugeot Motocycles Türkiyeİsotlar Grup Distribütörlüğündedir.

50cc scooter, 50cc moped, 50cc motosiklet


KVKK Aydınlatma Metni