Peugeot Kisbee´yi Keşfet!


TASARIM

Kesinlikle modern.  Peugeot Kisbee tasarımı, akıllı detaylar ve kaliteli kaplamalar ile güçlü bir stil.

KONFOR

Fonksiyonel ve kolay kullanım: Bu hoş model, eyerin altındaki bagajda tam yüzlü bir kask almanıza, gidonların altına bir çanta asmanıza ve çantalarınızı düz bir zeminde güvenli bir şekilde taşımanıza izin verir.

Rahat ve güven verici: Bu 50cc scooter'ın pratik detayları, sürücünün ve yolcunun onayı için tasarlanmıştır: iki kişilik eyer, geri çekilebilir yolcu ayak dayamaları, ön tarafta 170 mm disk freni, düz zemin, 760 mm'de düşük koltuk ve 12 "tekerlek.

Kompakt ama cömert.Eyer altındaki bagaj, 50cc için şaşırtıcı derecede cömert boyutlara sahiptir ve tam bir kask takabilir. Gidonların altına yerleştirilmiş bir torba kancası ile tamamlanır.

Rahat sürüş: 760 mm yüksekliğiyle, düz ve rahat sele ayaklarınızı yere koymayı kolaylaştırırken, gidonlar doğal ve rahatlatıcı bir sürüş pozisyonu için ellerinizi hafifçe kaldırır.

İkili olarak şehir: Konforlu ikili eyer, tutma kolları ve geri çekilebilir ayak plakaları sayesinde bir yolcuyu ağırlamak hiç sorun değil.

Etkili frenleme: Fren yaparken, öndeki 170 mm'lik fren diski ve tek pistonlu kaliper iyi bir ısırık sağlar. Kentin beklenmedik durumuyla en etkili şekilde yüzleşmek.

İnstagram: @peugeotmotocycles_tr

Peugeot Motocycles Türkiyeİsotlar Grup Distribütörlüğündedir.

50cc scooter, 50cc moped, 50cc motosiklet