Tam Size Göre: Peugeot Speedfight 4 Sportifliği


Tam Size Göre: Peugeot Speedfight 4 Sportifliği

Dünya çapında yarım milyondan fazla dağıtım yapıldı. 50 cc spor scooter'ın bu dönüm noktası modeli, daha yoğun duyumlar ve daha fazla zevk. Speedfight için tamamen yeni bir stil ve daha dolgun ekipman. Peugeot Scooters tarihiyle yakından bağlantılı, hatırlatıcı bir isim. 1996 yılında Aslan markasının ilk kez bu spor scooter versiyonunu sundu. Peugeot Speedfight 50cc scooter, 50cc moped, 50cc motosiklet

EMNİYET

Reaktif. Shuricane disk ile güçlü frenleme, 13 inç jantlar dengeli ancak hassas ve sportif bir kullanım sağlar. Speedfight R-CUP, nasıl temkinli olacağını bilen bir isyancıdır.

Jantlar:  Speedfight R-CUP, daha iyi kullanım için standart olarak 13 inç jantlarla donatılmıştır.

Radyal disk frenler: Bu frenler ağır motosikletleri andırıyor ve sportif frenleme performansı sağlıyor.

TASARIM

Sportif tarzı ve agresif çizgileriyle vurgulanan şık ve çarpıcı görünüm.

Gösterge Paneli: Arkadan aydınlatmalı LCD ekranlı dijital gösterge paneli.

Güçlü karakter: Floresan dokunuşlarla keskin ve güçlü detaylar, spor hatları. Speedfight, eşsiz ham güzelliğini ve vahşiliğini dayatıyor.

Kusursuz yüzey: Speedfight 4'ün kusursuz kaplaması, alüminyum ayaklıklar, çarpıcı dikişli koltuk ve yolcu koltuğu kabuğu ile daha fazla konfor sunar.

USB girişi: Hareket halindeyken bağlantıda kalmanız için bir USB şarj soketi ile donatılmıştır.

VERİM

Kuvvetli. Hava soğutmalı motoru ile sportif 50s scooterların en üst grubunda 2.8 kW ve 3.6 Nm ile Speedfight. Avantajları pazarda bir fikstür haline getirir.

KONFOR

Komple dijital gösterge tablosu. İdeal olarak implante edilen dijital gösterge paneli, pilot uygulama için gerekli tüm bilgileri sağlar. Bağlandığında, Speedfight bir akıllı telefon desteği ile donatılmıştır. 

Akıllı telefon tutucu Çatal başlığına takılan X-Grip® akıllı telefon tutucusu, telefonunuzun ekranını güvenli bir şekilde görüntülemenizi sağlar.

İnstagram: @peugeotmotocycles_tr

Peugeot Motocycles Türkiyeİsotlar Grup Distribütörlüğündedir.