Yeni Metropolis MotopiXel TV´de!


3 tekerli scooterlar içinde en güçlü ve en teknolojik Peugeot Metropolis 400 MotopiXel TV'de!

Otomobilden ve iki tekerlekli araçtan ödünç alınan zekice bir stil ve ekipman karışımı, şık bir mobilite için tüm ipuçları ustalıkla Peugeot Metropolis'te birleşti.

Metropolis'in bu yeni nesli, öndeki daha akıcı bir silüet ve artık dinamik olan belirgin çizgilerle estetik saldırganlık kazanıyor.

Peugeot Metropolis, Ultra Bağlantılı

Üstelik Peugeot Metropolis, Allure versiyonundaki yerleşik teknolojisi iConnect ile mobilitede güncel bir dönüm noktasını vurguluyor. Sürücünün herhangi bir zamanda çok fazla veriye erişebilmesi için, scooter, 5 inç renkli TFT ekranda baş üstü ekranı bulunan bu bağlı sistemle donatılmıştır. Bluetooth akıllı telefon bağlantısı sayesinde, çok çeşitli bilgiler (aramalar, SMS vb.) Ve özellikle basit oklarla GPS navigasyon göstergeleri sağlar.

Bu teknoloji, arabadan ödünç alınan Smartkey (anahtar cepte kalır), el ile ayarlanabilen ön cam, sürüme bağlı olarak 12V şarj soketi veya USB gibi iyi düşünülmüş ekipmanlarla birleştirilmiştir.

Tam yüz kaskı ve bir jeti kolayca yerleştirebilen, selenin altından veya scooterın arkasından erişilebilen bagajdan bahsetmiyoruz bile.

Adından da anlaşılacağı gibi Peugeot Metropolis her alanda oynayabilir.

Metropolis videosunu bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.


KVKK Aydınlatma Metni