YENİ PEUGEOT METROPOLİS


Şehre yeni bir aslan geldi.

Mandeure'de, Doubs'da Peugeot Motocycles üretim hatlarının ritmi tüm hızıyla devam ediyor. Sebep? Kasım ayında konsepti tanıtılan geniş Peugeot yelpazesinin en son üyesi okula geri dönüyor! Üç tekerlek. 400cc'lik bir yer değiştirme. Dijital bir gösterge paneli. En yeni otomobillere özgü teknolojiler. Montbéliard'ın güneyinde bulunan asırlık fabrikamızın kapılarının ardında Yeni Peugeot Metropolis ortaya çıkıyor.

Yeniden tasarlanmış bir tasarım

Peugeot Metropolis, 2020'de, ilk ortaya çıkışından yedi yıl sonra bir makyaj yapıyor. Tamamen yeniden tasarlanmış, yeni araba modelleri gibi daha keskin bir tasarım ve daha köşeli çizgilerle geri dönüyor. Sembolik hayvanı olan aslan, bazı detaylarda hayat buluyor: Aracın arkasındaki pençeler ve öndeki dişler... Işıklı imzalarla ustaca somutlaştırılmış.

Üst düzey bağlantı

Pulsion 125cc gibi, yeni üç tekerlekli scooter da gelişmiş bağlanabilirlik ile donatılmıştır. “Peugeot Motocycles” uygulamasına girdikten sonra, kullanıcı gerçek zamanlı rehberlik, telefon veya güvenlik bilgilerinden yararlanabilecektir. Peugeot Metropolis, 400 cc'lik bir motorun gücünü ve türün hayranlarına hızlı bir şekilde hitap etmesi gereken üç tekerlekli bir formatın istikrarını birleştiren sınıfının en iyisi bir araçtır.

Euro 5 standardının gerekliliklerini karşılayan modelin fiyatına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için form doldurabilir veya direkt bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 


KVKK Aydınlatma Metni