Kurumsal

200 yıllık tarih ve yeniliklerinden aldığı güçle, Peugeot Motocycles çevre ve ulaşım sorunlarını çözerek geleceğin motosikletlerini İsotlar Motor güvencesiyle şekillendiriyor. İsotlar Grup bünyesinde bulunan İsotlar Motor Otomotiv A.Ş. firması, Peugeot Motocycles’ın Türkiye Genel Distribütörüdür. 

Peugeot Motocycles Türkiye Misyonu

Genç, dinamik ekibi, kaliteli ve yenilikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğu segmentlerde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmak.

İsotlar Grup Hakkında

İlk olarak dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar farklı ürün çeşitleriyle ve markalarıyla edinilen perakende operasyonlarındaki deneyimi, yeni yatırımlara taşımış ve ilk distribütörlük faaliyeti Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot ile birlikte 1997 yılında TATA markası ile başlamıştır. İsotlar Grup, ülke genelinde geniş bir ağa sahip satış ve servis noktaları ile hizmet veren Tata marka otomobiller ve hafif ticari araçların yanı sıra 2005 yılında Hindistan’ın en büyük üç üreticisinden biri olan TVS motosiklet grubun distribütörlüğünü yürütmektedir. Adana’da Audi, VW, Skoda, DOD, Renault, Dacia; Kayseri’de Audi, VW , Seat, DOD ile İstanbul’da Skoda ve DOD yetkili satıcılıkları bulunmaktadır. Ayrıca 2016 yılında Peugeot Motocycles Türkiye Distribütörlüğü, 2017 yılında Brixton Motocycles Türkiye Distribütörlüğü ile birlikte motosiklet sektörüne yön veren firmalar arasına girmiştir.

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacı ile kurulan İsotlar Tarım firması, grubun diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. Grup, bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama ve sigorta aracılık şirketleri de yer almaktadır.

İsotlar Grup olarak Yönetim kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.

www.isotlar.com.tr

BİZE ULAŞIN

İletişim Formu

KVKK Aydınlatma Metni