Kisbee Için B Sınıfı Ehliyet Yeter!

Peugoet Kisbee, hafif ve çevik tasarımı ile hem kırsal hem de kentsel taşıtların mükemmelliği için tasarlanmıştır.

Peugeot Kisbee, B Sınıfı Ehliyet ile Kullanım Kolaylığı

Motosiklet kullanmak istiyorsunuz fakat iki teker üzerinde daha önce hiç başlangıç yapmadıysanız, sizin için en doğru tercih Peugeot Kisbee 50 cc olacaktır. 

 

50 cc sahibi olmak size ne tür avantajlar sağlayacak? Öncelikle karayolları kanununa göre belli bir hız limitinin altında kalan 50cc scooterlarda vergi, sigorta, bandrol, muayene ve park ücreti ödeme gibi ekstra maliyetler yok! Eviniz ile işiniz arasındaki mesafe çok uzak değilse ya da akşamları ufak bir tur atmak istiyorsanız fakat arabanızla şehir trafiiğinden dolayı bunu göze alamıyorsanız Peugeot ailesinin 50cc Scooterları sizin için ideal bir ulaşımm aracı olacaktır.

 

Peugeot Kisbee Modelimiz İçin: Tıklayın

 

İnstagram: @peugeotmotocycles_tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Hangi 50 cc Scooter Daha Az Tüketiyor?
    50 cc scooter´ın birçok avantajından biri de az yakıt tüketimidir. Bu deplasman boyutunun seçimi, diğer araçların, arabaların veya iki tekerlekli araçların ortalama yakıt tüketimine kıyasla önemli ölçüde yakıt tasarrufu anlamına
  • Yağmurlu Havada Scooter Kullanımı
    Yağmurda, scooter sürmek neyse ki oldukça mümkündür. Bununla birlikte sürücüyü, yolcuyu, aynı zamanda diğer yol kullanıcılarını ve ekipmanı korumak için geçerli olan talimatlara uymaya dikkat edilmeli. Düzgün sürüş ve uygun ekipman, kötü havalarda bile he
  • 50cc Scooter Düşük Yakıt Tüketimi
    50 cc scooter modelleri, birçok avantajının yanı sıra, makul yakıt tüketimiyle oldukça ön plana çıkıyor. Diğer araçların, arabaların veya iki tekerlekli araçların ortalama tüketimine kıyasla yakıtta önemli tasarruf sağlaması büyük bir avantaj.
E-BÜLTENE KAYDOL
Kampanyalar ve duyurulardan ilk önce siz harberdar olun.